Asi jako u většiny lidí, naše první setkání proběhlo ve formě instantního čehosi. Nevalné, hořké chuti, zvláštní vůně a dospělí to všichni rádi. „Co to může být?" ptali jsme se sami sebe.

Jak šel čas, začínali jsme tomu taky přicházet na chuť. Zjistili, že ta co "voní hezky", ve skutečnosti nechutná. Ta z té průhledné sklenice docela sedla a ta z té černé jednoznačně vedla.

Potom rodiče dostali ten stroj s pákou a z každého se hnedka stal Jamie. Přišlo však lehké vystřízlivění - mnohé pokusy byly dost marné. Časem se to celkem zlepšilo, ale stejně to nebylo nic, "o čem by psal člověk domů".

Pak se to událo. Známý ji jednou připravil. Byla čerstvě pražená. Ta vůně se nedala zapomenout, chuť také jiný level, než na co jsme byli zvyklí. Bylo to jako bychom vyhráli jackpot ...

... bohatství je ale nuda, a tak jsme chtěli zkoušet stále nové a nové druhy. Při pobytu za louží se nám zalíbila služba, která to umožňovala. Proč to tedy nezkusit taky tady?

Jestli jste vydrželi číst až sem, tleskáme - jistě jste se dovtípili, že se psalo o kávě. Kontrétně jsme popsali svůj příběh, který doufáme, že bude pokračovat. Pokud se stanete jeho součástí, budeme se snažit, aby to bylo všechno, jen ne nuda. Pojďte s námi objevovat svět kávy s naším kávovým předplatným!

Tým Objevkavu.cz